MFR1WSFRF52-5R76
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-5R76
JLCPCB Part #
C1760186
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.76Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS