MFR1WSFRF52-4K99
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-4K99
JLCPCB Part #
C1751182
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS