MFR1WSFRF52-43R2
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-43R2
JLCPCB Part #
C1753475
Description
-55℃~+155℃ 1W 43.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS