MFR1WSFRF52-3R83
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-3R83
JLCPCB Part #
C1761107
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.83Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS