MFR1WSFRF52-3R09
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-3R09
JLCPCB Part #
C3352819
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.09Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS