MFR1WSFRF52-37K4
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-37K4
JLCPCB Part #
C1753442
Description
-55℃~+155℃ 1W 37.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS