MFR1WSFRF52-2M67
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-2M67
JLCPCB Part #
C3472683
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.67MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS