MFR1WSFRF52-24R9
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-24R9
JLCPCB Part #
C1755456
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS