MFR1WSFRF52-1M47
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-1M47
JLCPCB Part #
C1760636
Description
-55℃~+155℃ 1.47MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS