MFR1WSFRF52-1K87
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-1K87
JLCPCB Part #
C3367126
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS