MFR1WSFRF52-1K2
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-1K2
JLCPCB Part #
C1755531
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS