MFR1WSFRF52-19K6
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-19K6
JLCPCB Part #
C1771873
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS