MFR1WSFRF52-14R3
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-14R3
JLCPCB Part #
C1780776
Description
-55℃~+155℃ 14.3Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS