MFR1WSFRF52-140K
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-140K
JLCPCB Part #
C1780616
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS