MFR1WSFRF52-13R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-13R3
JLCPCB Part #
C1780633
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 13.3Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS