MFR1WSFRF52-118K
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-118K
JLCPCB Part #
C6090771
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS