MFR1WSFRE52-511K
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-511K
JLCPCB Part #
C1751393
Description
-55℃~+155℃ 1W 511kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS