MFR1WSFRE52-4K32
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-4K32
JLCPCB Part #
C1751478
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS