MFR1WSFRE52-23K7
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-23K7
JLCPCB Part #
C1753444
Description
-55℃~+155℃ 1W 23.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS