MFR1WSFRE52-140K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-140K
JLCPCB Part #
C1751598
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS