MFR1WSFBF52-10R
MFR.Part #
MFR1WSFBF52-10R
JLCPCB Part #
C1377435
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS