MFR1WSFBE52-9K53
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-9K53
JLCPCB Part #
C1377392
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.53kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS