MFR1WSFBE52-8R66
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-8R66
JLCPCB Part #
C3379065
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.66Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS