MFR1WSFBE52-715R
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-715R
JLCPCB Part #
C1378449
Description
-55℃~+155℃ 1W 715Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS