MFR1WSFBE52-6K19
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-6K19
JLCPCB Part #
C1378451
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS