MFR1WSFBE52-4K64
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-4K64
JLCPCB Part #
C1376533
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS