MFR1WSFBE52-2R67
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-2R67
JLCPCB Part #
C3413050
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.67Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS