MFR1WSFBE52-2R21
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-2R21
JLCPCB Part #
C1385386
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.21Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS