MFR1WSDRE52-82K5
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR1WSDRE52-82K5
JLCPCB Part #
C1754188
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 82.5kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS