MFR1WSDRE52-68K
MFR.Part #
MFR1WSDRE52-68K
JLCPCB Part #
C1754124
Description
-55℃~+155℃ 1W 68kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS