MFR1WSDRD52-530K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR1WSDRD52-530K
JLCPCB Part #
C1758574
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1W 530kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS