MFR1WSDBE52-1M21
MFR.Part #
MFR1WSDBE52-1M21
JLCPCB Part #
C1384126
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS