MFR1WSDBE52-18K
MFR.Part #
MFR1WSDBE52-18K
JLCPCB Part #
C3560800
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS