MFR1WSDBD52-250R
MFR.Part #
MFR1WSDBD52-250R
JLCPCB Part #
C1382548
Description
-55℃~+155℃ 1W 250Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS