MFR1WSDBD52-1M54
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR1WSDBD52-1M54
JLCPCB Part #
C1382545
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 1.54MΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS