MFR100FTF73-953K
MFR.Part #
MFR100FTF73-953K
JLCPCB Part #
C3536008
Description
-55℃~+155℃ 1W 953kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS