MFR100FTF73-91R
MFR.Part #
MFR100FTF73-91R
JLCPCB Part #
C1386969
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS