MFR100FTF73-8K87
MFR.Part #
MFR100FTF73-8K87
JLCPCB Part #
C1385710
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS