MFR100FTF73-68K
MFR.Part #
MFR100FTF73-68K
JLCPCB Part #
C1386798
Description
-55℃~+155℃ 1W 68kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS