MFR100FTF73-5K6
MFR.Part #
MFR100FTF73-5K6
JLCPCB Part #
C3561959
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS