MFR100FTF73-54R9
MFR.Part #
MFR100FTF73-54R9
JLCPCB Part #
C1384478
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS