MFR100FTF73-4K64
MFR.Part #
MFR100FTF73-4K64
JLCPCB Part #
C1384594
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.64kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS