MFR100FTF73-49R9
MFR.Part #
MFR100FTF73-49R9
JLCPCB Part #
C1384645
Description
-55℃~+155℃ 1W 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS