MFR100FTF73-39R
MFR.Part #
MFR100FTF73-39R
JLCPCB Part #
C1386054
Description
-55℃~+155℃ 1W 39Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS