MFR100FTF73-35R7
MFR.Part #
MFR100FTF73-35R7
JLCPCB Part #
C1384905
Description
-55℃~+155℃ 1W 35.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS