MFR100FTF73-33R
MFR.Part #
MFR100FTF73-33R
JLCPCB Part #
C3373475
Description
-55℃~+155℃ 1W 33Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS