MFR100FTF73-2K87
MFR.Part #
MFR100FTF73-2K87
JLCPCB Part #
C1384642
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS