MFR100FTF73-2K43
MFR.Part #
MFR100FTF73-2K43
JLCPCB Part #
C1384896
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.43kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS