MFR100FTF73-1K87
MFR.Part #
MFR100FTF73-1K87
JLCPCB Part #
C1385166
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS