MFR100FTF73-1K74
MFR.Part #
MFR100FTF73-1K74
JLCPCB Part #
C1389315
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS